Hasta karyolası, yalnızca hastane içerisinde değil, evlerde de sıkça kullanılmakta olan medikal ürünler arasında bulunmaktadır. Hasta karyolası alımlarında genel olarak amacımız ise, hastaların çok daha konforlu bir uyku çekerek çok daha hızlı bir şekilde iyileşebilmesine destek sağlayabilmektir. Hasta karyolası ise, sürekli yatması gereken hastaların, çok daha rahat olarak yatmasına yardımcı olmaktır. Omurilik üzerinde kalıcı bir hasar sağlamamak adına hasta karyolası kiralama işlemlerinden sizde faydalanabilirsiniz.

Hasta Karyolası Özellikleri

Hasta karyolası, yatak içerisinde belirli bir süre geçirdiğimiz hastalık süreci içerisinde çok daha konforlu bir yaşam sunabilmektedir. Doğru model seçimlerinden önce dikkat edilmesi gereken tüm hususlar konusunda çalışanlarımızdan bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca hasta karyolası fiyatları haricinde sizin hastalığınıza uygun olan fonksiyonların yer alması da önemli hususların arasındadır.

Hastaların ve hasta bakıcıların hastalık süresi içerisinde çok daha rahat ve kolaylaştırıcı hasta karyolası seçimlerinde, doktorlar tarafından da destek alınabilmektedir. Hasta karyolaları, hasta bakıcısı için de çok daha rahat bir hizmet sunabilmesi için önemli olmasından ötürü, iyileşme süreci için büyük önem teşkil edebilmektedir. Yatalak durumlar içerisinde yer almakta olan hastalar, hareket kabiliyetleri kaybetmemekte olan kişilerin aynı özellikle hasta karyolası kullanması mantıklı olmayacaktır.

Hasta Karyolası Fiyatları

Hasta karyola fiyatları, model, marka ve özelliklerine göre fiyatları da değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak ortalama bir fiyat verecek olursak, 7 bin TL ila 15 bin TL arasında bir fiyat ile hasta karyolası fiyatları olduğunu söyleyebiliriz. Yatak içerisinde bulunan motor sayıları, malzeme kullanımları ve birçok farklı etkene göre bu fiyatlar artabilmekte ya da azalabilmektedir. Ancak yerli üretim olan hasta yatakları, yurtdışından gelen yataklara göre daha uygun olabilecektir. Kurumlar içerisinde genel olarak yataklar daha büyük olmakla beraber, evler içerisinde de kurulumları zor olabilir. Ancak ev tipine uygun olan hasta karyolası ürünlerin satın alımlarını gerçekleştirerek hastanızın bu süreç içerisinde çok daha rahat bir iyileşme süreci geçirmesine yardımcı olabilir, ihtiyaç durumunuza göre de hasta karyolası kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Siz de hasta karyolası kiralama hizmeti arıyor iseniz, Ankara bölgesi içerisinde bu anlamda hizmet sağlamakta olan Akyol Medikal mağazalarımızı tercih edebilirsiniz.