Ev ya da hastane içerisinde oldukça uzun süredir yatması gereken hastalar adına havalı hasta yatağı üretimleri gerçekleştirilmektedir. Hastaların vücut tiplerine uygun olarak geliştirilmekte olan yataklar, havalı hasta yatağı olarak adlandırılmaktadır. Belirli bir süre boyunca yatması gereken hastalar, vücudunda dokusal alanda bir sorun oluşmaması için bu şekilde ürünlerin seçimlerini yapmaktadır.

Normal yataklar içerisinde yatmakta olan hastalar, vücutları içerisinde ortaya çıkmakta olan yaraların önüne geçmesi adına özel bir şekilde üretim yapılmaktadır. Doku hasarlarını giderme, yaraların iyileşmesini sağlama ve oksijen alımları sağlamak adına kullanılan bu yatakların fiyatları, farklı özelliklere bağlı olarak değişebilmektedir.

Havalı Hasta Yatağı Fiyatları

Yatalak durumda yer alan hastalar ya da belirli operasyonlardan sonrasında çok daha uzun süre boyunca yatış gerçekleştirilmekte olan insanların vücut içerisinde yer alan dokulara zarar ortaya çıkabilmektedir. Medikal sektör içerisinde yapılmakta olan teknolojik gelişmeler ile bu tür durumların önüne geçmek mümkün bir hale gelebilmektedir. Havalı olan yatakların, hastalar bedenleri içerisinde kan ve oksijenlerin sağlanması adına özel olarak üretimleri gerçekleştirilebilmektedir.

Normal yataklarda yatmakta olan insanların dokuları üzerinde bir yaralanma ya da yıpranma gibi durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle hem rahat hem de sağlıklı olarak yatmasının sağlanması amacı ile havalı hasta yatakları genel olarak tercih edilmektedir. Hastaların ihtiyaçları ve de vücut tipine uygun olarak havalı hasta yatakları tercihleri gerçekleştirilmektedir. Havalı hasta yatağının fiyatları ise, yatak özelliklerine bağlı bir şekilde değişkenlik gösteren unsurlar olarak yer almaktadır.

Havalı Hasta Yatağı Özellikleri

Hareket konusunda kısıtı bulunan hastaların kesinlikle kullanması gereken havalı hasta yatakları içerisinde en önemli unsurları tedavi edici özelliklerin yer almasıdır. Yatma durumlarından ötürü vücut içerisinde oluşan yaralar ve de dokulardaki ezilmelerin iyileşmesine yardımcı olabilmektedir. Bu tür havalı hasta yatakları, kullanıcıların vücut tiplerine uygun bir şekilde ayarlanır. Kan dolaşımlarının daha hızlı bir şekilde olması için çeşitli özellikleri barındırabilmektedir. Motor ile çalışma sağlamasına rağmen, herhangi bir gürültü de ortaya çıkarmamaktadır.

Siz de hastaya uygun olarak yer alabilecek havalı hasta yatağı tiplerini Ankara’da hizmet vermekte olan Akyol Medikal işletmemizde bulabilirsiniz.