Fetal doppler cihazı sağlık alanında sıklıkla kullanılan ürünlerden birisidir. Bu ürün daha çok hastanelerde ve muayenehanelerde kullanılmaktadır. Bireysel olarak hastaların pek de kullanacağı bir cihaz değildir. Bu cihaz temel olarak hastanın kan akışını ölçmeyi amaçlamaktadır. Cihaz yüksek frekanslı ses dalgaları ile çalışan bir cihazdır. Hastanın ana arterinde ve damarlarındaki kan akışını ölçmek için bu cihaz kullanılmaktadır. Cihaz tamamen acısız bir şekilde ölçüm yapan ve hiç bir zararı bulunmayan bir cihazdır. Hamile hanımlarda da bu noktada sık bir şekilde kullanılmaktadır.

Akyol Medikal firmamız kurumsal müşterilerine de hizmet veren bir firmadır. Bu noktada farklı fetal doppler cihazı modelleri ile sizlere hizmet vermektedir. Bu ürüne ihtiyaç duyan gerek bireysel gerekse de kurumsal tüm müşterilerin ihtiyacı giderilmektedir.

Toptan Fetal Doppler Cihazı

Bu ürün başta da belirtiğimiz gibi daha çok hastaneler veya sağlık merkezleri tarafından kullanılan bir üründür. Bu noktada toplu olarak alımı da sık bir şekilde yapılmaktadır. Akyol Medikal firmamız Ankara’da hizmet veren bir medikal firmasıdır. Sizlere toptan olarak da ürün satışı yapmaktadır. Firmamız çok geniş bir ürün grubu ile çalışmakta ve tüm ürünleri stoğundan teslim etmektedir.

Bu noktada firmamız sizlerin de ihtiyaç duyduğu fetal doppler cihazı modellerini sizlere sunacaktır. Sizlerin ihtiyacına en uygun ürünü sizlere sağlayacaktır. Firmamız toptan alımlarınızda tabii ki ıskonto da yapmaktadır. Bu noktada sizlere çok daha uygun bir fiyatla hizmet vermektedir.

Fetal Doppler Cihazları Fiyatları

Bu alanda çok farklı markalar hizmet vermektedir. Çok fazla markanın çok fazla ürünü bulunmaktadır. Bu yüzden sizlere sabit bir fiyat verilmesi de mümkün olmamaktadır. En doğru fiyat bilgisini almak, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek ve tabii ki fiyat bilgisi almak için firmamıza uğramanız veya müşteri hizmetlerimizi aramanız gerekmektedir.

Firmamız başta da belirtiğimiz gibi çok geniş bir stokla çalışmaktadır. Bu sayede sizlere hem hızlı teslimat yapmakta hem de alandaki en uygun fiyatları sunmaktadır. Toptan alımınızda ekstra indirim de sağlamaktadır. Firmamız fiyat konusunda her zaman rekabetçi firmalar arasında bulunmaktadır.