Nebulizatör ilaçları hava yolu ile almanızı sağlayan bir cihazdır. İçerisine konulan toz ilaçları elektrik yardımı ile havaya karıştırmaktadır. Sonrasında bu havayı sizlere vermekte ve ilacı hava yolu ile almanız sağlanmaktadır. Ürün astım hastaları, akciğerlerinde rahatsızlık olan hastalar ve tabii ki solunum yolu hastaları tarafından sıklıkla kullanılan bir cihazdır. Bu nedenle de sık bir şekilde araştırılmaktadır. Bu noktada en çok araştırılan ürünlerden birisi de Endostall nebulizatör olmaktadır. Ürün bu alanda en çok dikkat çeken modellerden birisidir.

Akyol Medikal firmamız son zamanlarda bu kadar çok dikkat çektiği ve uygun fiyatına rağmen iyi özellikler sunduğu için bu ürünü stoklarında bulundurmaktadır. Firmamız sizlere her türlü medikal ürünler konusunda destek sunmaktadır. Her türlü medikal ürün ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılamaktadır.

Endostall Nebulizatör Özellikleri

Endostall nebulizatör özelliklerine rağmen sunduğu uygun fiyat ile dikkat çekmektedir. Ürünün bu kadar popüler olmasının sebeplerinden birisi de budur. Firmanın bu alanda çok farklı modelleri bulunmatkadır. Özellikleri de bu noktada değişmektedir. Firmanın en çok tercih edilen ürünlerinden birisi olan AL – 20 modelinin özellikleri;

  • Ürün kompakt boyutu ile dikkat çekmektedir. Çok küçük bir alan kaplamaktadır.
  • Ürün çalışırken en fazla 60 db ses üretmektedir. Bu da rakipleri arasında iyi bir değere sahiptir.
  • Ürün çok güçlü bir kompresöre sahiptir. Bu sayede ilacı doğru olarak havaya katmakta ve sizlere vermektedir.
  • Ürünün ilaç kapasitesi toplam olarak 6 ML almaktadır.
  • Ürünün üretebildiği maksimum basınç ise 3,4 bar olmaktadır.

Firmanın en çok tercih edilen ürününü özelikleri bu şekilde olmaktadır. Tabii ki firmanın farklı modelleri de bulunmaktadır.

Endostall Nebulizatör Fiyatı

Endostall nebulizatör fiyatı da merak edilen konulardan birisi olmaktadır. Daha önce de belirtiğimiz gibi firmanın çok fazla modeli bulunmaktadır. Bu noktada sizlere sabit bir fiyat verilmesi de mümkün değildir. Ankara ilinde hizmet veren Akyol Medikal firmamız bu konuda sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır. Firmamız sizlere en uygun fiyatlar ile hizmet vermeyi kendisine görev edinmiştir. Bu noktada firmamızı arayarak fiyat bilgisi almanız mümkündür.