Medikal malzemeler hem bireysel hem de kurumsal birçok müşterinin ihtiyacıdır. Medikal malzemeler çok geniş bir alanı kapsamaktadır. Firmamız da medikal malzeme satış araması yaptığınızda ihtiyacınız olabilecek her türlü ürünü sizlere sunmayı amaçlamaktadır. Bu noktada;

  • Tansiyon aleti gibi hem bireysel hem de kurumsal müşterilerin ihtiyacı olan ürünleri satmaktadır. Hem toptan hem de perakende satış yapmaktadır.
  • Lazer makinesi, taş kırma makinesi gibi medikal cihazların satışını yapmaktadır. Hem sıfır hem de ikinci el satışı yapmaktadır.
  • Dişçi koltuğu gibi medikal mobilyaların satışını yapmaktadır.
  • Tek kullanımlık önlük, enjektör ve benzeri sarf malzemelerin satışını yapmaktadır.

Başta da belirtiğimiz gibi firmamız medikal malzeme satış araması yapanlara gerekli olan her türlü ürünü uygun fiyatla sunmaktadır

Uygun Fiyatlı Medikal Malzeme

Firmamız tüm müşterilerinin bütçesini de düşünmektedir. Medikal malzeme satış araması yapanlara sadece ürün seçeneği olarak değil fiyatlar olarak da bol seçenek sunmaktadır. Her bütçeye uygun bir ürün grubu müşteri ile buluşturulmaktadır. Firmamız her zaman en iyi malzemeleri en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Firmamız her ürününün planlamasını yaparken fiyatlarını da göz önünde bulundurmaktadır. Firmamız tüm müşterilerine hizmet vermeyi ve ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlamaktadır. Bu yüzden farklı ürün grupları ile hizmet vermektedir. Firmamız her ihtiyacınızı en uygun fiyatlar ile karşılamak için çok geniş bir stokla hizmet sunmaktadır. Tüm ürünlerinizi hızlı bir şekilde teslim etmektedir.

Hastanelere Medikal Malzeme Satışı

Medikal malzeme satış araması yapanlar her zaman bireysel müşteriler olmamaktadır. Hastaneler ve muayenehaneler de medikal malzemelere ihtiyaç duyabilmektedir. Firmamız bu konuda da gerekli olan hizmeti sunmaktadır. Firmamız kurumsal müşterilerin ihtiyacına uygun olarak medikal makineler, tek kullanımlık önlükler, kumaş ürünler ve benzeri malzemeleri de sunmaktadır.

 Firmamız sadece satış yapmakla kalmamakta aynı zamanda servis hizmeti de sunmaktadır. Sizlere sadece ürün satmamakta, bir sorunla karşılaşmanız durumunda gerekli desteği de sağlamaktadır. Özellikle de firmamız lazer makineleri konusunda uzmandır. Holmium markasının ürünlerini satmakta ve bunlar için servis de vermektedir. Yine aynı markanın tüm ürünlerine yedek parça da sağlamaktadır.