Medikal kulaklık veya halk arasında daha çok bilinen adı ile işitme cihazları duyma problemi yaşayan insanların yardımına koşan bir üründür. Bu ürün sayesinde tam olarak duyamayan hastaların duymaya başlaması ve çevresini algılaması mümkün olmaktadır. Bu cihazlar elektronik ürünlerdir. Bu noktada kafanıza göre bir ürün almanız mümkün değildir. Mutlaka öncesinde doktora gitmeli teşhis koydurmalı ve kulağınızdaki duyma kaybını ölçtürmelisiniz. Sonrasında doktorunuz sizler için uygun olan özellikleri yazacaktır. Bundan sonraki aşama ise bu özelliklere uygun olan ürünü bulmak olacaktır.

Bu noktada da Akyol Medikal firmamız sizlerin yardımına koşmaktadır. Firmamız uzun süredir medikal alanında hizmet vermektedir. Bu yüzden büyük bir tecrübesi vardır. Bu tecrübesi ve çok geniş ürün gruplarını depolarında barındırması sayesinde sizlere çok uygun fiyata çok iyi ürünler sunabilmektedir. Her türlü medikal kulaklık ihtiyacınızda firmamız ile iletişime geçmeniz mümkündür. Ekibimiz sizlere gerekli olan her türlü ürün hakkında bilgi verecek ve ihtiyacınıza en uygun ürünü bulmanıza yardım edecektir.

Medikal Kulaklık Fiyatları

Medikal kulaklık fiyatları da insanlar tarafından merak edilen bir konudur. Fakat bu konuda sizlere sabit bir fiyat vermek mümkün değildir. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak için mutlak firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Alanında uzman olan ekibimiz sizlere gerekli olan tüm konular hakkında bilgi verecek, ürünleri sizlere tanıtacak ve size uygun model için fiyat teklifini de sunacaktır. Firmamızın SGK ile anlaşması da bulunmaktadır. Bu noktada alacağınız ürünün fiyatının bir kısmı SGK tarafından karşılanmaktadır. Bu konuda da ayrıntılı bir bilgi almak istediğinizde firmamız ile iletişime geçmeniz mümkündür. Ekibimiz bu konuda da aklınıza takılanları giderecektir.

Toptan Medikal Kulaklık

Tabii ki bu ürün hastane gibi yerler tarafından toplu olarak da alınabilmektedir. Firmamız toplu olarak da satış gerçekleştirmektedir. Bu noktada sizlere ıskonto da yapmaktadır. Aldığınız ürün adetine göre sizlere değişen oranlarda indirim sağlamaktadır. Firmamız için birinci öncelik her zaman müşteri memnuniyeti olmaktadır. Bu yüzden de hem bireysel hem de kurumsal tüm müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.