Nebülizatör içerisinde koyduğunuz ilacı gaz hale getiren ve solunum yolu ile alınmasını sağlayan cihazlardır. Özellikle akciğer rahatsızlığı olan ve solunum yolu rahatsızlığı olan hastalar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Bu alanda çok fazla ürün vardır. Life Net medikal kompresörlü nebulizatör de bu alanda en çok satılan ürünlerden birisidir. Life Net her zaman en iyi fiyata en iyi ürünleri sunması ile bilinen bir markadır. Nebülizatörleri de bu noktada çok fazla ilgi çekmekte ve piyasada da çok fazla tercih edilmektedir. Akyol Medikal firmamız Life Net markasının ürünlerini sizlere Ankara ilinde sunmaktadır.

Life Net Medikal Kompresörlü Nebulizatör Özellikleri

Life Net medikal kompresörlü nebulizatör özellikleri karşısında sunduğu fiyat ile dikkat çekmektedir. Ürün fiyat / performans olarak adlandırılan ürünlerden birisi olmaktadır. Ürün;

  • Ürünün ilaç  kapasitesi 2 ila 6 ml arasındaki ilaçlarınızı alabilmektedir. Bunun yanında ilaç haznesi ise 10 ml’dir.
  • Ürünün CC akış aralığı 6 / 8 ıpm’dir.
  • Ürünün içerisinden yedek filtre çıkmaktadır. Ürünün kutusunda 5 adet yedek filtre bulunmaktadır.
  • Ürün küçük yapısı ile dikkat çekmektedir. Ürünün tam olarak boyutları 170,5 x 148 x 86mm’dir. Ürün boyutları ile de sınıfında iyi olan ürünlerden birisidir.

Ürün gerek özellikleri gerekse de fiyatı ile her zaman öne çıkmaktadır. Akyol Medikal firmamız da sizlerin bu ihtiyacına cevap üretmekte ve Ankara ilimizde bu ürünü sizlere sağlamaktadır.

Life Net Medikal Kompresörlü Nebulizatör Fiyatı

Life Net medikal kompresörlü nebulizatör fiyatı da sıklıkla araştırılan konulardan birisidir. Özellikle de evlerine bu cihazı alacak olan hastalar fiyatları çok sıkı bir şekilde araştırmaktadır. Fiyatlar farklılık gösterebilmektedir. Ürünler için sizlere sabit bir fiyat vermemiz mümkün olmamaktadır. Bu noktada en doğru fiyat bilgisi için mutlaka firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Firmamız sizlere hem ürün hakkında ayrıntılı bilgi verecek hem de fiyat teklifi sunacaktır.

Firmamız sadece perakende olarak değil toptan olarak da satış yapmaktadır. Bu noktada toplu olarak alım işlemi yapacaksanız bunu da personelimize bildirmeniz gerekmektedir. Bu sayede toplu alımınıza özel fiyatlar sizlere sunulacaktır .