Kanedyen baston, son zamanlarda en çok tercih edilen baston türlerinden birisi olmaktadır. Bu tür bastonların normal bastonlara göre en büyük avantajı kol dayamak için bir manşetinin olmasıdır. Bu sayede el, bilek ve kolun ön kısmını da kavramaktadır. Hastanın çok daha rahat bir şekilde bastonu tutmasını sağlamaktadır. Bu sayede hasta çok daha sağlıklı bir şekilde destek alabilmekte ve çok daha kolay bir şekilde yürüyebilmektedir.

Akyol Medikal firmamız kanedyen baston ihtiyaçlarınızda da yardımınıza koşmaktadır. Firmamız Ankara ilimizde yer alan en büyük medikal firmalarından birisidir. Sizlerin her türlü medikal ihtiyacını gidermektedir. Bu noktada baston ihtiyacınıza da her zaman en doğru çözümleri üretmektedir. Firmamız bu alanda uzun süredir hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir.

Kanedyen Baston Fiyatları

Kanedyen baston fiyatları da insanlar tarafından merak edilmektedir. Akyol Medikal firmamız bu alanda sizlere her zaman en iyi fiyatı sunmaktadır. Firmamız çok geniş bir ürün stoğu ile çalışmaktadır. Bu geniş stoğu sayesinde de hem uygun fiyatlar sunmakta hem de çok hızlı bir şekilde teslimat sağlamaktadır. Fakat sizlere ürünler hakkında sabit fiyat verilmesi mümkün olmamaktadır. Ürünlerin çok fazla çeşidinin bulunması ve fiyatlarının da dövize göre değişmesi bu noktada sabit fiyat sunulmasını engellemektedir.

En doğru fiyat bilgisini almak için Akyol Medikal firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Alanında uzman olan ekibimiz sizlere bu konuda gerekli bilgileri sunacak, ihtiyacınıza ve bütçenize göre en uygun ürünü belirleyecek ve fiyat teklifi yapacaktır. Firmamız toptan olarak da satış yapmaktadır. Toptan alımlarınızda aldığınız ürün adetine göre ıskonto da uygulamaktadır.

Ankara Kanedyen Baston

Ankara ilimiz hem hastanelerin çok yoğun olduğu bir şehirdir hem de nüfusu çok fazladır. Şehir dışından da buraya muayene olmak için gelen çok fazla insan vardır. Bunun sonucunda Ankara’da da farklı baston türleri araştırılmaktadır. Akyol Medikal firmamız Ankara’nın tamamına hizmet vermektedir. Ankara’da gerek bireysel gerekse de kurumsal tüm müşterilerinin ihtiyacını gidermektedir. Firmamız bu alanda uzman olan firmalardan birisidir. Ankara’da ki en köklü medikal firmalarının başında gelmektedir.