Yaşam şartları ile gelen stres ve yediğimiz yemeklerin genetiği ile oynanması neticesinde her 100 kişide 90 kişi artık hasta durumda. Bazı hastalıklar ameliyat derecesine ulaşmaktadır. Zamanımızda artık bu normal bir operasyon gibi gelmeye başlamaktadır. Çeşitli gelişen tedavi yöntemleri sayesinde hasta ameliyat akşamında evine gidebilir bir şekilde tedavi olmaya başladı. Özellikle gelişen lazer teknolojisi ile ameliyatlar daha ağrısız ve sızısız yapılmaya başlanmıştır. Lazer tedavi sistemi ile birçok hastalık önceden görülmekte ve tedavi uygulanmaktadır. Böbrek ve idrar yolu taşlarının oluşması ciddi bir sağlık problemidir. Büyük boyutlara ulaşan bu taşlar cerrahi yol yöntemi ile tedavi edilmiştir. Ama artık Holmium lazer tedavi yöntemi böbrek ve idrar yolunda oluşan taşları kurutmak mümkün. Holmium lazer satan firmalar içinde lider konumda olan firmamız Akyol Medikal sizlere en iyi cihazları temin edecektir. Kaliteli ve garantili cihazlar ile tedavi süreçlerinde hastalarınıza profesyonel destek sunabilirsiniz. 
Holmium Lazer Çalışma Prensibi
Bu tedavi sistemine ihtiyaç duyan hastalardan biriyseniz veya yakınlarınız bu hastalıkta ise holmium tedavi nasıl yapılır? Sorusuna cevap arıyor olabilirsiniz.  Saat 5 cihazından başlayan enükleasyon  saat 3 hizasına kadar alttan yapılır. Ve üstten saat 1 ve 2 seviyesinden gelen anterior  enükleasyon  ile birleştirilir. Ve lop daha sonra kapsülden mesaneye doğru holmium lazer enerjisi sayesinde sıyrılarak mesaneye gönderilir.  Tamamen ameliyatsız bir lazer tedavisi olan bu sistem hastalara en iyi müdahalenin yapılmasını sağlar. Büyüyen böbrek taşları ve idrar yolu taşlarından ve prostat büyümesinden bu uygulama sayesinde kurtulmak mümkün. Holmiun lazer satan firmalar arasında lider olan firmamızdan bu ürünü temin ederek hastalarınıza uygulama yapabilirsiniz.  
HOLMİUM LAZER FİYATI NEDİR?
Büyüyen taşlarınız ve prostat büyümeniz için cerrahi tedavisi istemiyorsanız holmium lazer tedavisi vardır. Lazer sayesinde taşlar kurutulur ve hastaların sağlığına kavuşması sağlanır. Özel bir tedavi yöntemi olan lazer tedavisi ile hastalar acısız sızısız ameliyatsız sağlığına kavuşur. Kesik olmadan tamamen hijyenik bir işlem gerçekleştirilir. Bu ise cihazın ne kadar önemli olduğunu gözler önüne seriyor. Akyol Medikal olarak sizlere profesyonel cihazları en iyi fiyatlara sunuyoruz. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.