Histereskopi Optiği

Histeroskopi optiği rahim ağzına girmeyi sağlayan özel üretilmiş optik bir cihazdır. Uygulanan işlemde tüplerin giriş kısmı, rahim ağzı iç alanı ve vajen içi izlenir ve profesyonel bir şekilde müdahale edilir. Histeroskopi sayesinde problemli alana yönelik tanı konabilir ve ameliyat süreci bu tanı sonrasında daha iyi şekillendirilir.

Güvenli bir yöntem olarak bilinir yine de farklı komplikasyonların gelişebileceği göz önünde bulundurularak profesyonel kişiler tarafından sunulmalıdır. Sizlere güvenilir tıbbi cihaz desteğini Ankara bölgesi ve civarında elde edebilirsiniz.

Histeroskopi işlem sonrası doku hasarına da göz önünde bulundurularak 3 gün içerisinde kişinin sosyal yaşamına geri dönmesi mümkün hale gelir. 5. günden itibaren iyileşmeler başlar iyileşmelerin net olarak tamamlanabilmesi 4. haftayı bulabilmektedir.

Tanısal olarak rahim içinde oluşan miyom, kist, polip, septum ve yapışıklıkta sorunlar kusursuzca tespit edilir. İçeride yer alan polipler temizlendikten sonra anne olabilme ihtimali yükselir. Rahim ağzı içinde bulunan problemli alan Histeroskopi adı verilen optik yardımı ile kamerayla izlenebilir.  Akyol Medikal firması farkıyla tıbbi cihaz satın alımını kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

hemenara_icon