Oksijen konsantratörü nefes darlığı yaşayan, yoğun bakımda tedavi gören veya evinde sürekli olarak hava alması gereken insanların kullandığı bir cihazdır. Bu cihaz havayı saflaştırarak hastalara vermeye yaramaktadır. Hastaların rahat bir şekilde nefes almasını ve yaşamına devam edebilmesini sağlamaktadır. Tabii ki bu noktada iyi bir konsantratör seçimi çok önemlidir. Elmaslar oksijen konsantratörü de bu noktada en çok bilinen ve en iyi çalışan ürünlerden birisi olmaktadır. Elmaslar zaten bu alanda uzun süredir üretim yapan bir firmadır. Tıbbi araçlar ve aletler noktasında uzun süredir hizmet vermektedir. Oksijen konsatratörü noktasında da her zaman kaliteli ürünler ortaya koymaktadır.

Akyol Medikal firmamız da Ankara ilinde Elmaslar oksijen konsantratörü satan firmalardan birisidir. Firmamız Elmaslar markasının pek çok ürününü satmaktadır. Bu markanın ürünleri kaliteli olduğundan firmamız da bu ürünleri sizlere sunmaktadır.

Oksijen Konsantratörü Fiyatları

Elmaslar oksijen konsantratörü fiyatları döviz kurlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bu tür cihazların üretiminde kullanılan ürünlerin büyük bir kısmı yurt dışından gelmektedir. Bu noktada döviz kurlarında yaşanan bir artış da fiyatları doğrudan etkilemektedir. Firmamız bu noktada sizlere sabit bir fiyat verememektedir. Fiyat teklifi almanız için firmamızı aramanız gerekmektedir. Ekibimiz sizlere gerekli olan ürünü en doğru şekilde tespit edecek ve buna uygun olarak da fiyat verecektir.

Firmamız hem toplu olarak hem de perakende olarak satış yapmaktadır. Tabii ki toptan satışlarda belirli oranlarda ıskonto da uygulamaktadır. Bu noktada toplu alım yapacaksanız bunu mutlaka bildirmeniz gerekmektedir.

Ankara Elmaslar Oksijen Konsantratörü

Firmamız Ankara ilimizin tamamında hizmet vermektedir. Akyol Medikal olarak hem bireysel hem de kurumsal tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde gidermeyi amaçlamaktayız. Tüm hizmetlerimizde ve ürünlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bu noktada sizlere her zaman en iyi ürünü en uygun fiyatla sunmaktayız. Elmaslar oksijen konsantratörü noktasında da Ankara ilimizin her yerinde ürünleri sizlerle buluşturmaktayız. Üstelik sizlere her zaman uygun fiyatlar vermekteyiz. Sizlerin ürünlerimizden ve hizmetlerimizden memnun ayrılmasını sağlamak için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Tüm ekip arkadaşlarımız ile var gücümüzle çalışmaktayız.