Hastanelerde özellikle de ameliyathanelerde en çok lazım olan ürünlerden birisi de cerrahi önlük olmaktadır. Gerek özel hastanelerde gerek muayenelerde gerekse de devlet hastanelerinde önlük ihtiyacı oluşmaktadır. Akyol Medikal firmamız  bu noktada sizlere gerekli olan hizmeti sunmaktadır. Her türlü önlük ihtiyacınıza uygun ürün gruplarını sizlere vermektedir.

Tek Kullanımlık Cerrahi Önlük

En çok araştırılan cerrahi önlük türü tabii ki tek kullanımlık önlükler olmaktadır. Bu noktada Ankara Sıhhiye’de hizmet gösteren Akyol Medikal firmamız sizlere her türlü tek kullanımlık ürünü sunmaktadır. Cerrahi alanda kullanacağınız önlükler için farklı seçenekleri sizlere sunmaktadır. Bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun ürünü sizlere sağlamak için geniş bir stokla hizmet vermektedir. Sizlerin ihtiyacına hızlı bir şekilde ulaşması firmamız için önemlidir. Bu yüzden;

  • Firmamız hem perakende hem de toptan olarak satış yapmaktadır.
  • Sizlerin ihtiyacı olan ürünü doğru şekilde belirlemek için destek sunmaktadır.
  • Farklı tek kullanımlık ürünler sunmaktadır. Amacınıza uygun ürünü bulmanızı kolaylaştırmaktadır.
  • Her zaman uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Rakiplerine göre ciddi bir fiyat avantajı sunmaktadır.

Firmamız tüm bu hususlara dikkat ederek sizlerin en iyi hizmeti, hızlı ve uygun bir fiyatlı şekilde almasını sağlamaktadır.

Kumaş Cerrahi Önlük

Cerrahi önlükler çok farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Tabii ki bu da farklı önlükleri ihtiyaç haline getirmektedir. Firmamız sadece tek kullanımlık ürünler sunmamaktadır. Bunun yanında kumaş cerrahi önlük seçeneğini de sizlere sunmaktadır. Kumaş olan bu türler sektörde yıkanabilir çok kullanımlı önlük olarak da bilinmektedir. Firmamız bu alanda da sizlere geniş bir ürün seçeneği sunmaktadır. Farklı kalınlıklarda kumaştan hazırlanmış olan önlükler sizlere sunulmaktadır. Bu sayede ihtiyacınızın en doğru şekilde giderilmesi amaçlanmaktadır.

Firmamız bu alanda hizmet veren en köklü firmalardan birisidir. Bu noktada tecrübesini ve sizlerden gelen yorumları kullanarak ürünlerini sizlere sunmaktadır. Tabii ki bu noktada bütçenizi de göz önünde bulundurmaktadır. Firmamız özellikle de toplu alımlarınızda sizlere olabilecek en uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Firmamız en iyi ürünleri en uygun fiyatla sizlere sunmayı kendisine görev edinmiştir. Sizlerin her türlü ihtiyacını hızlı ve doğru şekilde karşılamaktadır.