Çalışma Elemanı ( Working Element)

Working Element Türkçe adı ile çalışma elemanı ameliyatların daha pratik şekilde gerçekleşmesini sağlar. Özellikle ek donanımlarla beraber kullanılabilmesi süreci daha kolay atlatabilmeyi destekler. Üretimde sunulan teknolojik farklılık ile beraber en komplike cerrahi operasyonlarda daha kusursuz bir sonuç alabilmeyi destekler. Akyol medikal firması tarafından sunulan tıbbi cihazlar içerisinde yer alan Working Element uygun fiyatlarla hızlı kargolama fırsatı ile satın alınabilir. Önemli olan hastanın süreçte daha hızlı ameliyat edilebilmesi, iyileşme sürecinde daha kolay müdahaleler sağlanabilmesidir.

Piyasada farklı modellerde satışı gerçekleşen Working Element özelliği ameliyatlarda doktorların sıklıkla kullandıkları makine olma özelliğine sahiptir. Özellikle üroloji ameliyatlarında lazer ile yapılacak müdahalelerde büyük kolaylık sunar. Tüm aparatların tek bir noktada yer alması da hızlı müdahaleleri kolaylaştırır. Yaklaşık 20 ile 30 dakika sürecek olan ameliyatların hızını daha da kısaltarak süreçte başarılı bir iş çıkarabilmeyi de destekler. Üretimde kullanılan malzemeler paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Metalik bir yapıya da sahiptir.

Üroloji alanında problem yaşayan pek çok hastanın daha iyi bir deneyim alabilmesi için her hastanede ve muayenede tercih edilmektedir. Ankara bölgesi ve civarından bizlere ulaşabilir. Uzman ekibimiz aracılığı ile sunmuş olduğumuz ürün satışından yararlanabilirsiniz. Uzman kadromuz cihazın teslim edilmesinde gerekli olacak tüm parçaları, aksesuarları donanımsal olarak inceler ve yönlendirir. Tamir, bakım ve onarım faaliyetlerinde aktif rol oynayan Akyol medikal firması ile WhatsApp iletişim hattı üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Konu üzerine en net bilgiye bu şekilde sahip olabilirsiniz.

hemenara_icon